mybaby
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
mybaby

free
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Modificari de ''ultima ora'''...

In jos 
+6
eutu47
simonaradulescu
LIZ
fiuny
dumitras flori
miky
10 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 17:46:33

Deoarece am observat ca aveti ip-uri dinamice am luat hotararea sa se poata vota de cate ori puteti.Deci ,puteti vota de mai multe ori ce bebelusi doriti.Ca sa puteti vota de mai multe ori va trebui sa intrati ca vizitator fara sa va logati,in felul acesta vom putea vedea si cine intra cel mai des pe forum.
Speram sa nu se creeze discutii si certuri inutile.
Este un joc si sa il luam ca atatre.
Sus In jos
dumitras flori
iubesc mybaby
iubesc mybaby
dumitras flori


feminin
Numarul mesajelor : 724
Varsta : 49
Location : simeria
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 17:58:05

si noi mamicile?
Sus In jos
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 18:10:36

Faceti si voi la fel.
Sus In jos
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 18:23:34

haideti mamici, nu intrati acum toate ca vizitatoare.Mai vorbiti si cu noi;))
Sus In jos
fiuny
mybabay incepator
fiuny


feminin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 40
Location : ARAD
Data de inscriere : 07/12/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 18:58:49

Modificari de ''ultima ora'''... 552889 cum adica ca VIZITATOR?
Sus In jos
LIZ
.
.
LIZ


feminin
Numarul mesajelor : 452
Varsta : 47
Location : dr tr severin
Job/hobbies : mami
Data de inscriere : 12/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 19:00:01

ca vizitator adica votezi inainte sa te loghezi pe forum(sa te autentifici nu numele si parola)
Sus In jos
http://mybaby.bestoforum.net
Mika2
Vizitator




Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 21:02:40

Ori n-am inteles eu bine, ori... Adica daca intru de 100 de ori intr-o zi pe acelasi comp, pot sa acord 100 de voturi aceleiasi persoane?!?! Sau cum?!
Oricum, am intrat acum initial nelogata si nu puteam sa mai votez o data...
E bine oare schimbarea asta de regulament pe parcursul concursului... ?
Sus In jos
LIZ
.
.
LIZ


feminin
Numarul mesajelor : 452
Varsta : 47
Location : dr tr severin
Job/hobbies : mami
Data de inscriere : 12/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 22:46:45

s-a luat acesta hotarare deoarece multe dintre noi avem ip care se schimba la fiecare conectare la internet si deci pot vota de fiecare data cand intra ca vizitator....imi pare rau dar asta este nu pot controla toate ip urile
Sus In jos
http://mybaby.bestoforum.net
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 22:50:21

Va rugam fara suparari,cui nu ii convine situatia poate sa se retraga.
Va multumim pentru intelegere.
Sus In jos
simonaradulescu
mybabay incepator
simonaradulescu


feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 03/12/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMar 22 Ian - 23:55:28

din pacat noi nu avem ip dinamic si nu putem vota de mai multe ori.
asta este. noroc cu unele mamici care nu ne uita si ne mai voteaza si
pe noi... pupici ptr toti bebicii din concurs
Sus In jos
eutu47
de-al casei mybaby
de-al casei mybaby
eutu47


feminin
Numarul mesajelor : 429
Varsta : 48
Location : Bucuresti
Job/hobbies : Educatie; literatura, muzica, arte
Data de inscriere : 16/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 0:29:47

frate, ce e ala un Ip dinamic, ca eu am intrat si ca vizitator si nu m-a mai lasat sa Modificari de ''ultima ora'''... 282120 votez!
Sus In jos
LIZ
.
.
LIZ


feminin
Numarul mesajelor : 452
Varsta : 47
Location : dr tr severin
Job/hobbies : mami
Data de inscriere : 12/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 0:51:10

ip ul dinamic este cel ce se schimba la fiecare conectare la net adica daca ai fibra optica ai si ip mobil
Sus In jos
http://mybaby.bestoforum.net
simonaradulescu
mybabay incepator
simonaradulescu


feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 03/12/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 0:54:18

sorry, dar trebuie sa te contrazic liz
eu am net fibra optica de la upc, dar totusi, se pare, nu am ip dinamic. logata sau nu, nu mai pot vota. am putut sa votez o data logata si inca o data nelogata. atat
Sus In jos
LIZ
.
.
LIZ


feminin
Numarul mesajelor : 452
Varsta : 47
Location : dr tr severin
Job/hobbies : mami
Data de inscriere : 12/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:17:08

imi pare rau simoma eu am rds si pot vota de cate ori intru Modificari de ''ultima ora'''... 187233 pentru ca am de fiecare dat alt ip
Sus In jos
http://mybaby.bestoforum.net
toma_emma
membru mybaby
membru mybaby
toma_emma


feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 50
Location : iasi
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:28:36

nu va mai contraziceti fetelor ,E UN CONCURS ce naiba Wink Wink Laughing flower CE poate sa faca LIZ?sa voteze ea ptr toti ? Modificari de ''ultima ora'''... 77580
Sus In jos
simonaradulescu
mybabay incepator
simonaradulescu


feminin
Numarul mesajelor : 38
Varsta : 45
Location : Bucuresti
Data de inscriere : 03/12/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:32:01

noi nu ne-am suparat. am spus doar ca noi nu mai putem vota si ca ne bucuram ca ne voteaza alte mamici (se vede asta avand in vedere ca nr de voturi ale mariei a crescut, desi eu nu o pot vota, nici pe ea, nici lati bebelasi)
Sus In jos
LIZ
.
.
LIZ


feminin
Numarul mesajelor : 452
Varsta : 47
Location : dr tr severin
Job/hobbies : mami
Data de inscriere : 12/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:35:23

ema chiar nu ne certam am spus o cnstatare si se pare ca Simona a inteles ce am vrut sa zic...........deci chiar nu e nici o cearta....ma bucur cand vad ca numarul de voturi creste la fiecare copil.......succes in contiunare
Sus In jos
http://mybaby.bestoforum.net
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:43:28

Modificari de ''ultima ora'''... 563817
Sus In jos
toma_emma
membru mybaby
membru mybaby
toma_emma


feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 50
Location : iasi
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 1:47:38

No sper ca nu am suparat pe nimeni ,mi am spus si eu parerea ,sa nu ne certam ptr un concurs ,daca asa este concursul se voteaza 1 data pe saptamana asta e ,cu toate ca alte mamici spun ca voteaza in fiiecare zi Wink felicitari si succes la toti copilasi Modificari de ''ultima ora'''... 77580
Sus In jos
dumitras flori
iubesc mybaby
iubesc mybaby
dumitras flori


feminin
Numarul mesajelor : 724
Varsta : 49
Location : simeria
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 7:39:50

numarul nostru de voturi nu prea a crescut de ci cum se vede nu prea suntem votati .....dar e un concurs
Sus In jos
MIKA
de-al casei mybaby
de-al casei mybaby
MIKA


Numarul mesajelor : 548
Location : Botosani
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 12:32:40

simonaradulescu a scris:
sorry, dar trebuie sa te contrazic liz
eu am net fibra optica de la upc, dar totusi, se pare, nu am ip dinamic. logata sau nu, nu mai pot vota. am putut sa votez o data logata si inca o data nelogata. atat


Me, too. Oricum, nu ne suparam Modificari de ''ultima ora'''... 896488
Sus In jos
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeMier 23 Ian - 12:47:17

Noi am vrut sa fim corecte si sa spunem mamicilor ca unele dintre noi pot vota de mai multe ori.In concluzie daca al vostru bebe are voturi putine nu inseamna ca nu este cel mai frumos ci doar ca este mai putin norocos(in privinta voturilor).Pupici la toti bebe si sa ne distram in continuare Modificari de ''ultima ora'''... 563817
Sus In jos
Bit_sektor
mybabay incepator
Bit_sektor


masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 48
Location : Nasaud
Job/hobbies : Functionar administrativ
Data de inscriere : 17/12/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Buna   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeJoi 14 Feb - 10:18:15

Mici intrebari...
Si anume....de vreo 2 zile...de exemplu eu nu pot vota.....atat logat chiar si delogat....atat de la calculatorul de acasa..cat si cel de la serviciu...( la serviciu de exemplu sunt peste 15 calculatoare..si de la nici unul, am pus si un prieten de la o sala de internet...unde sunt destule calculatoare...si tot nimic..am instalat si un program....unde tot la 10 minutele imi schimba IP...tot nimic ), intrebarea mea este DE CE NU POT VOTA...macar 1 data pe zi?
Multumesc pentru raspuns...oricare ar fi el.
Sus In jos
miky
MODERATOR MYBABY
MODERATOR MYBABY
miky


feminin
Numarul mesajelor : 1199
Varsta : 46
Data de inscriere : 13/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeJoi 14 Feb - 17:16:37

Eu una nu stiu de ce .. Eu pot vota de cate ori vreu.Poate o fi vreun virus la voi in oras Modificari de ''ultima ora'''... 574489
Sus In jos
alex2006
de-al casei mybaby
de-al casei mybaby
alex2006


Numarul mesajelor : 574
Data de inscriere : 30/11/2007

Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: buna   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitimeJoi 14 Feb - 21:21:00

cu siguranta acelasi virus circula prin mai multe orase...nu numai la noi Modificari de ''ultima ora'''... 574489
Sus In jos
Continut sponsorizat





Modificari de ''ultima ora'''... Empty
MesajSubiect: Re: Modificari de ''ultima ora'''...   Modificari de ''ultima ora'''... Icon_minitime

Sus In jos
 
Modificari de ''ultima ora'''...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
mybaby :: CONCURSURI :: STAR MYBABY-
Mergi direct la: